Badania laboratoryjne weterynaryjne - Warszawa

W diagnostyce, zarówno ludzi jak i zwierząt, bardzo dużą rolę odgrywają badania laboratoryjne. To one pozwalają na określenie takich rzeczy jak np. stężenie enzymów i jonów czy ilość czerwonych i białych krwinek oraz płytek krwi. Mogą być one stosowane również w celach profilaktycznych. To dlatego w naszej przychodni nie mogło zabraknąć tego typu usługi.

Oferujemy profesjonalne badania laboratoryjne weterynaryjne, takie jak badania krwi, moczu czy kału, a także diagnostykę w kierunku pasożytów zewnętrznych. Na podstawie dostarczonych próbek uzyskujemy dokładne wyniki, dzięki którym sformułować można adekwatne zalecenia czy wybrać najlepszy sposób leczenia. Nasze badania laboratoryjne są wykonywane szybko i profesjonalnie. Próbki dostarczyć można od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18 lub w sobotę w godzinach 10-14.

Badania laboratoryjne to podstawa skutecznej i rzetelnej diagnostyki. Pobranie próbki od zwierzaka na ogół nie jest trudne, a może nam tak wiele powiedzieć o jego stanie! Nie ulega wątpliwości, że badania laboratoryjne w weterynarii są tak samo istotne, jak w tradycyjnej medycynie. Nasi pupile zasługą na szybką i niezawodną diagnozę. Z kolei lekarze weterynarii czują się bardziej pewni w swoich wyborach i podejmowanych krokach leczenia, jeśli mogą oprzeć je na rzetelnych badaniach laboratoryjnych. Zapraszamy do naszej przychodni w celu wykonania rzetelnej diagnostyki pupila - w razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań, służymy radą i podpowiadamy, jak przebiega całe badanie.