Kategoria

Nasz zespół

Nasz zespół

Nasz zespół

lek. wet. Tomasz Szybowicz (interna, właściciel)

lek. wet. Natasza Poddębniak (interna)

lek. wet. Maciej Słowikowski (interna, dermatologia)

lek. wet. Anna Mucha (interna, anestezjologia)

lek. wet. Łukasz Szczepański (okulistyka)

Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2014 roku. Po ukończonym stażu lekarskim, swoje zainteresowania skierował w szczególności w  stronę diagnozowania i leczenia chorób narządu wzroku u psów i kotów. W między czasie ukończył kursy specjalizacyjne w ramach European School for Advanced Veterinary Studies. Pierwszy z nich miał miejsce w Estoril w Portugali w 2016 rok, pod czujnym okiem prof. Petera Bedforda, drugi natomiast z zakresu chirurgii okulistycznej w 2017 roku w Tuluzie pod przewodnictwem prof. Petera Bedforda i prof. Aleina Regniera.  Uczestnik konfrencji naukowych w kraju  i zagranicą. W dziedzinie okulistyki szczególnym zainteresowaniem darzy chirurgię plastyczną okolicy oka, chirurgię rogówki oraz choroby siatkówki. Należy wspomnieć, że Pan Doktor jest zwolennikem holistycznego podejścia do pacjenta, w myśl przekonania, że oczy są oknem całego organizmu, w które trzeba zaglądać ze szczególną uwagą.  Autor prac popularno-naukowych w krajowych czasopismach weterynaryjnych. Prywatnie fan bluesa i wędkarstwa.

lek. wet. Karolina Kruk-Szczepańska (kardiologia)

Członek ESVC (European Society of Veterinary Cardiology). Ukończyła IV kursy z zakresu kardiologii w ramach European School for Advanced Veterinary Studies w Portugalii, Luksemburgu i we Włoszech. Swoją karierę kardiologiczną rozpoczęła w 2014 r. w Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej Vetcardia, w której odbyła 2 letnie praktyki stawiając swoje pierwsze kardiologiczne kroki pod okiem wybitnych specjalistów lek. wet. Rafała Niziołka i Katarzyny Kraszewskiej. Od czasu ukończenia studiów (SGGW w Warszawie w 2016 r.) nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje z zakresu kardiologii i ultrasonografii biorąc udział w licznych szkoleniach w kraju i za granicą. Prywatnie właścicielka psa Ziemniaka i kotki Ryszardy.

lek. wet. Maria Roszkowska (chirurgia)

lek. wet. Julita Mision (chirurgia)

lek. wet. Małgorzata Nestorowicz-Marczak (USG)

lek. wet. Joanna Gontarz (Specjalista Chorób Zwierząt Nieudomowionych)

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, w 2018 r uzyskała tytuł Specjalisty Chorób Zwierząt Nieudomowionych. Już na studiach odbywała praktyki w jednej z lecznic zajmującej się egzotyką. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji. Stawia na ciągły rozwój i szykuje się do kolejnej specjalizacji. Poza interną interesuje się także parazytologią, hematologią, rozwija swoje umiejętności w zakresie badania USG.  W swoim domowym "zoo" posiada 6 kotów, 2 psy, 2 króliki, agamę brodatą, warana stepowego, rzekotki żabie i nie ukrywa, że marzą jej się alpaki. Doktor Joanna prowadzi także domowy hotel dla zwierząt egzotycznych, w którym opiekuje się także chorymi zwierzakami w czasie gdy ich właściciele mają zaplanowane wyjazdy. 

tech. wet. Agnieszka Wajs