Kategoria

Nasz zespół

Nasz zespół

Nasz zespół

lek. wet. Tomasz Szybowicz (interna, właściciel)

Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na warszawskim SGGW w 2012 roku. Z wykształcenia jest także technikiem farmaceutycznym. Zajmuję się głównie leczeniem psów i kotów. Doświadczenie zdobywał w kilku warszawskich i podwarszawskich lecznicach, także całodobowych. Współpracował z licznymi schroniskami, a także współtworzył liczne programy opieki nad zwierzętami bezdomnymi. Szczególny nacisk kładzie na trafną i rzetelną diagnostykę. Od czasu ukończenia studiów nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach w kraju. Ważne jest dla niego indywidualne podejście do pacjenta oraz dobra komunikacja z właścicielami. Prywatnie jest właścicielem trzech kotów oraz fanem motoryzacji.

lek. wet. Natasza Poddębniak (interna)

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie w 2012 roku. Po uzyskaniu dyplomu rozpoczęła pracę na stanowisku samodzielnego lekarza weterynarii w jednej z warszawskich przychodni. Przez kolejne lata swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w jednej z podwarszawskich lecznic całodobowych. Posiada doświadczenie w zakresie leczenia chorób zwierząt towarzyszących. W przychodni Zdrowy Zwierz zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych psów i kotów. Jej głównym zainteresowaniem jest interna oraz diagnostyka obrazowa. Prywatnie właścicielka niesfornego Beagla.

lek. wet. Małgorzata Ozimek (interna, anestezjologia)

lek. wet. Anna Mucha (interna, anestezjologia)

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2015 roku. Najbardziej interesuje się chorobami wewnętrznymi i anestezjologią. Od czasu ukończenia studiów nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach w kraju i za granicą. Prywatnie jest właścicielką owczarka niemieckiego Jaspera.

lek. wet. Łukasz Szczepański (okulistyka)

Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2014 roku. Po ukończonym stażu lekarskim, swoje zainteresowania skierował w szczególności w stronę diagnozowania i leczenia chorób narządu wzroku u psów i kotów. W między czasie ukończył kursy specjalizacyjne w ramach European School for Advanced Veterinary Studies. Pierwszy z nich miał miejsce w Estoril w Portugali w 2016 rok, pod czujnym okiem prof. Petera Bedforda, drugi natomiast z zakresu chirurgii okulistycznej w 2017 roku w Tuluzie pod przewodnictwem prof. Petera Bedforda i prof. Aleina Regniera. Uczestnik konfrencji naukowych w kraju i zagranicą. W dziedzinie okulistyki szczególnym zainteresowaniem darzy chirurgię plastyczną okolicy oka, chirurgię rogówki oraz choroby siatkówki. Należy wspomnieć, że Pan Doktor jest zwolennikem holistycznego podejścia do pacjenta, w myśl przekonania, że oczy są oknem całego organizmu, w które trzeba zaglądać ze szczególną uwagą. Autor prac popularno-naukowych w krajowych czasopismach weterynaryjnych. Prywatnie fan bluesa i wędkarstwa.

lek. wet. Karolina Kruk-Szczepańska (kardiologia)

Członek ESVC (European Society of Veterinary Cardiology). Ukończyła IV kursy z zakresu kardiologii w ramach European School for Advanced Veterinary Studies w Portugalii, Luksemburgu i we Włoszech. Swoją karierę kardiologiczną rozpoczęła w 2014 r. w Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej Vetcardia, w której odbyła 2 letnie praktyki stawiając swoje pierwsze kardiologiczne kroki pod okiem wybitnych specjalistów lek. wet. Rafała Niziołka i Katarzyny Kraszewskiej. Od czasu ukończenia studiów (SGGW w Warszawie w 2016 r.) nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje z zakresu kardiologii i ultrasonografii biorąc udział w licznych szkoleniach w kraju i za granicą. Prywatnie właścicielka psa Ziemniaka i kotki Ryszardy.

lek. wet. Maria Roszkowska (chirurgia)

lek wet. Izabela Dańczak (kardiologia)

Ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 2019. Członek ESVC (European Socjety od Veterinary Cardiology). Interesuje się kardiologią już od czasów studiów, podczas których uczyła się kardiologii od warszawskich kardiologów. Cały czas rozwija swoją wiedzę na wielu szkoleniach w Polsce i za granicą.

lek. wet. Julita Mision (chirurgia)

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2008r. Praktykę lekarską prowadzi jako lekarz internista oraz specjalizuję się w zabiegach z chirurgii miękkiej. Prywatnie jest właścicielką dwóch kotek rasy norweskiej leśnej – Mili i Krecika.

lek. wet. Kamil Borzyszkowski (USG)

lek. wet Magdalena Kownacka (specjalista psy, koty, zajęczaki, gryzonie)

Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie. Jako lekarz weterynarii współpracuje z kilkoma lecznicami weterynaryjnymi w zakresie chorób wewnętrznych małych zwierząt - psów, kotów, zajęczaków i gryzoni. Odkąd sięga pamięcią, wokół niej zawsze były zwierzęta, także nie mogła wybrać innego zawodu niż pomoc zwierzętom i ich właścicielom. Bycie lekarzem weterynarii to nie tylko mój zawód, ale i moja pasja.

lek. wet. Mariusz Siedlicki (USG, RTG)

Ukończył wydział weterynaryjny w Warszawie w 2001 roku, związał początkowo swoją przyszłość zawodowa z uczelnią, jednak po kilku latach pracy, w tym dydaktycznej, wybrał prywatną praktykę. Zajmuje się diagnostyką obrazowa, w tym ultrasonografią, radiologią, tomografią komputerową. Prowadzi także szkolenia z tego zakresu dla lekarzy weterynarii i techników. Odbył staże we Francji poszerzające jego wiedzę, skupiając się na diagnostyce obrazowej u pacjentów onkologicznych. Opiekun spanielki, Lilou, miłośnik podróży, szczególnie po Europie.

dr nauk wet., lek. wet. Anna Jaśkiewicz (onkologia)

Studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie ukończyła w 2016. W czasie studiów wielokrotnie wyjeżdżała na staże zagraniczne, odbywając praktyki kliniczne między innymi w Niemczech – Tierarztliche Klinik Gessertshausen, Republice Czeskiej – University of Veterinary and Pharmaceutical Science – Small Animal Clinic, Brno oraz Sultanacie Omanu – Al Qurum Veterinary Clinic. Od czasów studenckich pracuje w klinikach całodobowych, dzięki czemu udało jej się zdobyć doświadczenie w medycynie ratunkowej i stanach nagłych.

tech. wet. Agnieszka Wajs

Absolwentka Technikum Weterynaryjnego w Trzcianie k/Rzeszowa w 2014r. oraz Wydziału Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki w Lublinie w 2019r. Odbywała praktyki w trzech miastach zdobywając doświadczenie asystując lekarzom weterynarii podczas obsługi klientów i w trakcie zabiegów chirurgicznych. Dodatkowo poszerza swoją wiedzę z zakresu behawiorystyki psów. Prywatnie jest właścicielką Skya mixa siberian husky.