lek. wet. Tomasz Szybowicz (interna, właściciel przychodni)
Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na warszawskim SGGW w 2012 roku. Z wykształcenia jest także technikiem farmaceutycznym. Zajmuje się głównie leczeniem psów i kotów. Doświadczenie zdobywał w kilku warszawskich i podwarszawskich lecznicach, także całodobowych. Współpracował z licznymi schroniskami, a także współtworzył liczne programy opieki nad zwierzętami bezdomnymi. Szczególny nacisk kładzie na trafną i rzetelną diagnostykę. Od czasu ukończenia studiów nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i kongresach w kraju i za granicą. Ważne jest dla niego indywidualne podejście do pacjenta oraz dobra komunikacja z opiekunami. Prywatnie jest właścicielem dwóch kotów Kaprysa i Garfielda i jednej kotki o wdzięcznym imieniu Freya oraz fanem motoryzacji.
lek. wet. Małgorzata Ozimek (interna, anestezjologia)
Absolwentka Uniwersystetu Przyrodniczego w zakresie medycyny weterynaryjnej w Lublinie. Zajmuje się anestezjologią. Doświadczenie zdobywała w trakcie licznych praktyk i stażu w lubelskich, warszawskich i łódzkich przychodniach. Bierze udział w licznych szkoleniach z zakresu anestezjologii i kongresach. Prywatnie miłośniczka jazdy na nartach, spacerów po lesie ze zbieraniem grzybów i fanka dobrych kryminałów.
lek. wet. Agnieszka Bilska (interna psów, kotów)
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SSGW. Zajmuje się interną. Praktykę lekarską zdobywała przez 15 lat w lecznicy całodobowej. Nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach, kursach i kongresach, takich jak Międzynarodowy Kongres Medyczny Drobnych Ssaków, Międzynarodowy Kongres Medyczny Małych Zwierząt, ABC Medycyny Królików, PSLWMZ, szkolenie z dermatologii zwierząt, kurs cytologii, kurs intensywnej terapii i wiele innych. Prywatnie miłośniczka książek - głównie fantastyki, uwielbia jazdę na rowerze i jazdę konną. Mama pieska Chihuahua o wdzięcznym imieniu Lea i czterech kotów: Elmo, Tiny, Toli i Inki.
lek. wet. Agnieszka Miniuk (interna psów i kotów)
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w 2023 roku. Po uzyskaniu dyplomu rozpoczęła pracę na stanowisku samodzielnego lekarza weterynarii w jednej z warszawskich lecznic. W przychodni Zdrowy Zwierz zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób wewnętrznych psów i kotów. Jej głównym zainteresowaniem jest poszerzanie wiedzy z zakresu ultrasonografii i medycyny ratunkowej. Bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Prywatnie jest właścicielką trzech kotów Szczudła, Czesia i Mrusia.
lek. wet. Julita Mision (chirurgia)
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2008 r. Praktykę lekarską prowadzi jako lekarz internista oraz specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii miękkiej. Prywatnie jest właścicielką dwóch kotek rasy norweskiej leśnej – Mili i Maestro. Wolny czas, którego pomiędzy dyżurami pozostaje bardzo niewiele stara się spędzać aktywnie – rower, rolki, fitness. Czas relaksu wypełnia zwiedzanie i czas z książką oraz teatr.
lek. wet. Otylia Ling (chirurgia)
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Od 1. roku studiów poszerza swoje umiejętności praktykując oraz pracując w lecznicach dla zwierząt. W międzyczasie ukończyła kursy z zakresu chirurgii miękkiej (Soft Tissue Surgery I) m. in. w European School For Advanced Veterinary Studies (ESAVS) - w 2023 r. w Bratysławie, kurs (Soft Tissue Surgery II) w Warszawie, kurs “Chirurgia klatki piersiowej” lek. wet. spec. chirurg Rafał Kraszewski, Comfortvet 2023 r., ECVS - Annual Scientific Meeting Walencja 2024 r., Lateralizacja chrząstki nalewkowatej krtani Dr hab. n. wet. Beata Degórska Warszawa 2024. Jest delikatnym i precyzyjnym chirurgiem, który podczas zabiegów dba o możliwie wszystkie szczegóły w trosce o komfort i jak najszybszy powrót do zdrowia pacjenta. Każde zwierzę na stole chirurgicznym traktuje jak swoje własne. Wykonuje wiele zabiegów z zakresu chirurgii miękkiej. W czasie wolnym lubi chodzić na spacery do lasu, rozpoznawać gatunki roślin i grzybów. Uwielbia wędrówki górskimi szlakami, najlepiej z plecakiem od schroniska do schroniska, oczywiście z adoptowaną suczką Koko u boku.
lek. wet. Magdalena Kownacka (specjalista psy, koty, zajęczaki, gryzonie)
Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie. Jako lekarz weterynarii współpracuje z kilkoma lecznicami weterynaryjnymi w zakresie chorób wewnętrznych małych zwierząt - psów, kotów, zajęczaków i gryzoni. Odkąd sięga pamięcią, wokół niej zawsze były zwierzęta, także nie mogła wybrać innego zawodu niż pomoc zwierzętom i ich właścicielom.
lek. wet. Mariusz Siedlicki (USG, RTG)
Ukończył wydział weterynaryjny w Warszawie w 2001 roku. Na początku związał swoją przyszłość zawodową z uczelnią, jednak po kilku latach pracy, w tym dydaktycznej, wybrał prywatną praktykę. Zajmuje się diagnostyką obrazową, w tym ultrasonografią, radiologią, tomografią komputerową. Prowadzi także szkolenia z tego zakresu dla lekarzy weterynarii i techników. Odbył staże we Francji poszerzające jego wiedzę, skupiając się na diagnostyce obrazowej u pacjentów onkologicznych. Opiekun spanielki Lilou, miłośnik podróży, ciepłych krajów i muzyki francuskiej.
lek. wet. Karolina Przydatek (interna, chirurgia, stomatologia)
W 2011 ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Doświadczenie zawodowe oraz umiejętności praktyczne zdobywała w wielu lecznicach (już w trakcie studiów). Rozszerzając swoją wiedzę, trafiła pod skrzydła prof. Marka Galantego, który skutecznie „zaraził” doktor Karolinę zamiłowaniem do chirurgii. Od tego czasu chirurgia stała się głównym obszarem zainteresowań zawodowych.
lek. wet. Andrzej Chachaj (dermatologia)
W 2021 roku ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Od początku swojej pracy klinicznej konsultuje pacjentów dermatologicznych i w tym kierunku stale doskonali swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Szczególnie interesuje się cytologią weterynaryjną. Prywatnie właściciel psa rasy husky o imieniu "Szaka".
lek. wet. Paulina Guzowska (neurologia)
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie od 2019 roku. Już podczas trwania studiów poświęciła się pracy w lecznicy całodobowej chcąc zdobyć jak największe doświadczenie kliniczne. Od kilku lat skupia się na neurologii małych zwierząt, dzięki czemu obecnie konsultuje neurologicznie. Wiedzę zdobywała szkoląc się w Polsce i za granicą na wykładach i konferencjach z neurologii oraz z tomografii komputerowej. W swojej pracy cechuje się empatią w stosunku do swoich pacjentów, a jej zamiłowanie do neurologii zainicjowane było pojawieniem się zaburzeń neurologicznych u własnych kotek.
lek. wet. Klaudia Chmiel (rejestracja)
Absolwentka Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Doświadczenie zdobywała głównie w przychodniach i klinikach całodobowych w Warszawie sprawując opiekę nad zwierzętami szpitalnymi oraz jeżdżąc wspólnie z lekarzami terenowymi od zwierząt gospodarkich i poszerzając wiedzę w zakresie interny koni i bydła. Od dzieciństwa jest związana z końmi. Jeździ konno i wprowadza innych w ten piękny sport. Interesuje się również akwarystyką i rozrodem zwierząt, jak również genetyką pod względem dziedziczenia genów warunkujących kolor i maść u zwierząt. Prywatnie opiekunka psa Pinkie Pie, konia Amazonki oraz wielu rybek różnych gatunków.
lek. wet. Ewa Gąsiewska (rejestracja)
Absolwentka SGGW w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe jako technik i asystent lekarza weterynarii zdobywała w renomowanej placówce w podwarszawskim Błoniu. Równolegle rozwija umiejętności w pracy laboratoryjnej, poszerzając swoją wiedzę o diagnostyce weterynaryjnej. Z zamiłowania do bydła uczestniczyła w licznych wakacyjnych praktykach studenckich, zdobywając praktyczne doświadczenie bezpośrednio w terenie. Ukończyła również specjalistyczne szkolenie z zakresu tapingu zwierząt. Prywatnie pasjonatka rysowania zwierząt, górskich wędrówek, biegania i spacerów pośród natury. Aktywna miłośniczka sztuk walki – posiada uprawnienia instruktora karate. Opiekunka dwóch uroczych psów, obydwu noszących wdzięczne imię Żuk.
Julia Jasnos (rejestracja)
Studentka III roku weterynarii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Swoją przygodę z praktyką kliniczną rozpoczęła w jednej z warszawskich przychodni, gdzie stawiała pierwsze kroki, ucząc się podstaw pracy lekarza weterynarii, obserwując zabiegi i aktywnie pomagając przy prostych procedurach. Z zamiłowaniem poszerzała swoje doświadczenie również poza Warszawą – odwiedzając przychodnię w rodzinnym mieście podczas wolnych chwil. Obecnie największy rozwój zawodowy i praktyczną wiedzę zdobywa w przychodni "Zdrowy Zwierz", gdzie aktywnie uczestniczy w pracy całego zespołu. Jej zainteresowania naukowe skupiają się m.in. na mikrobiologii – brała udział w projekcie badawczym finansowanym przez uczelnię, którego celem było wykrywanie gronkowców MRSA u koni w lokalnych stajniach. Projekt ten pozwolił jej rozwinąć wiedzę z zakresu diagnostyki mikrobiologicznej i pracy laboratoryjnej. Nieustannie poszerza swoje kompetencje, biorąc udział w webinarach oraz uczestnicząc w wydarzeniach branżowych – w tym w dwóch Kongresach Weterynaryjnej Medycyny Behawioralnej. Prywatnie miłośniczka jazdy konnej, uprawy roślin doniczkowych oraz malowania. Wolny czas najchętniej spędza blisko natury w towarzystwie swojej ukochanej suczki Pusi.