Karma RAW PALEO

Karma RAW PALEO

W naszej przychodni weterynaryjnej w Warszawie nie tylko kompleksowo zadbasz o zdrowie swojego pupila, ale także zaopatrzysz się w karmę bytową, której skład i właściwości skonsultujesz z weterynarzem. Wśród propozycji polecanych przez naszych specjalistów jest marka RAW PALEO dostarczająca mokre oraz suche karmy dla psów i kotów. Sprawdź, jaki skład mają poszczególne produkty, na jakie kategorie zostały podzielone, a w razie wątpliwości skontaktuj się z gabinetem Zdrowy Zwierz!

Karma RAW PALEO Puppy lub Adult bez zbóż, barwników i konserwantów

Dieta psa lub kota powinna składać się zarówno z mokrej, jak i suchej karmy, jednak obydwa gatunki mają nieco inne potrzeby żywieniowe. Koty, jako mięsożercy, potrzebują przede wszystkim mięsa oraz niewielkiej ilości wybranych warzyw. Pies natomiast jest z natury wszystkożercą, dlatego w jego misce może znaleźć się więcej warzyw. W ofercie RAW PALEO znajdziesz aż 6 propozycji suchej karmy dla psów:

  • RAW PALEO dla psów dorosłych ras małych (linia Adult),
  • dla psów dorosłych ras średnich,
  • dla psów dorosłych ras dużych,
  • dla szczeniaków ras małych (linia RAW PALEO Puppy),
  • dla szczeniaków ras średnich,
  • dla szczeniaków ras dużych.

W razie wątpliwości co do tego, czy Twój pies zalicza się na przykład do rasy średniej czy dużej, a może jeśli nie masz pewności co do jego wieku, skonsultuj się z jednym z weterynarzy w przychodni Zdrowy Zwierz!

Sucha karma RAW PALEO — dobry skład w trosce o zdrowie Twojego psa

Producent zupełnie zrezygnował ze zbóż, kukurydzy, soi, konserwantów czy sztucznych barwników, aby dostarczać psom to, co najlepsze. W składzie suchych karm RAW PALEO Puppy oraz Adult znajdziemy między innymi mięso z indyka (na 100 g produktu aż 80 g stanowi indyk), niewielką ilość ziemniaków, warzywa sezonowe, olej z łososia, drożdże browarnicze, olej z ogórecznika, a także naturalne probiotyki i prebiotyki. Wszystkie te składniki tworzą kompletną kompozycję łatwo przyswajalnego białka, skrobi, witamin, minerałów, nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz kultur bakterii jelitowych, które odpowiadają za prawidłowe funkcje trawienne. Skonsultuj się z weterynarzem i przekonaj się, że RAW PALEO: karma sucha to idealna propozycja dla Twojego szczeniaka lub dorosłego psa.

RAW PALEO: mokra karma dla psa

Oprócz karmy suchej w diecie psa powinna znaleźć się również karma mokra. RAW PALEO ma w swojej ofercie propozycje dla szczeniaków oraz dorosłych psów (powyżej 1. roku życia). Dostępne są puszki zawierające ponad 70-procentową zawartość mięsa z indyka, jagnięciny lub wołowiny, rosół, a także oleje roślinne (lniany bądź słonecznikowy). To kompletna, zbilansowana karma bytowa, która zapewni Twojemu psu energię, witalność oraz dobre samopoczucie. Odwiedź naszą przychodnię, aby zaopatrzyć się w pakiety mokrej i suchej karmy RAW PALEO!

Mokre karmy RAW PALEO dla kotów

Brytyjski producent naturalnie zadbał również o koty, opracowując linię mokrych karm dla kociąt, a także kotów dorosłych i wysterylizowanych. Dostępne są warianty zawierające mięso oraz podroby z indyka, dziczyzny lub wołowiny, a każda saszetka ma prosty, krótki, naturalny skład. Szukasz odpowiedniej, zrównoważonej karmy bytowej dla swojego pupila? Skorzystaj z oferty sklepu przy naszej przychodni weterynaryjnej, a w razie wątpliwości skonsultuj wybór z lekarzem swojego psa bądź kota. Serdecznie zapraszamy!

Tagi:
Podobne artykuły
Karmy VetExpert

Karmy VetExpert

Karmy Hill's

Karmy Hill's

Karmy Farmina

Karmy Farmina

Napisz komentarz