Karmy VetExpert

Karmy VetExpert

Karma VetExpert do doskonały wybór dla wszystkich opiekunów zwierząt, które borykają się z problemami zdrowotnymi. Polski producent żywności weterynaryjnej dla psów i kotów od lat specjalizuje się nie tylko w produkcji karm, ale również stale prowadzi badania, pozwalające udoskonalać dobór składników w suplementach oraz preparatach higienicznych. Karmy VetExpert są odpowiednio dostosowane do potrzeb zwierząt towarzyszących cierpiących na schorzenia układu ruchu, krążenia, alergii oraz wielu innych wspierając proces zdrowienia. Oprócz linii leczniczej, producent wprowadził na rynek wysokiej jakości pożywienie bytowe.

VetExpert — karma dla psa

Właściciele psów ze zdiagnozowanymi z problemami zdrowotnymi, ze szczególną troską powinni dbać o dobór odpowiednio skomponowanego pokarmu. VetExpert proponuje Klientom karmy mokre i suche dostosowane do wymagań żywieniowych zwierząt towarzyszących. Linia bytowa RAW PALEO pozwala dostarczyć wszelkich niezbędnych składników odżywczych w jedzeniu, a tym samym utrzymać psa w idealnej kondycji. Karmy lecznicze należy wprowadzić po konsultacji z lekarzem prowadzącym, ponieważ najczęściej ich głównym zadaniem jest wsparcie wdrożonego leczenia.

VetExpert — karma dla kota

Podobnie jak w przypadku psów, karmy dla kota od VetExpert zapewniają optymalny dobór składników odżywczych zarówno w linii karm bytowych, jak i leczniczych. Szukając wsparcia w leczeniu warto sięgnąć po sprawdzone, przebadane receptury, a tylko takie znajdziesz w chrupkach, puszkach oraz saszetkach VetExpert, które są nie tylko smaczne, ale również odpowiednio zbilansowane. Z RAW PALEO dla kotów czy linią leczniczą Twój pupil otrzyma wszystko, to, co niezbędne, aby utrzymać dobre zdrowie i kondycję na lata.

Karma VetExpert — dlaczego warto

W sklepie przy naszej Klinice Weterynaryjnej znajdziesz karmy od sprawdzonych producentów. Wiele dostępnych na rynku zoologicznym produktów dla psów i kotów, chociaż oznaczone takimi hasłami, jak dla alergików, senior czy na stawy, nie ma nic wspólnego z odpowiednim wsparciem leczenia czy żywienia zwierząt. Nam zależy na zdrowiu Twojego pupila, dlatego kompletując asortyment nie zwracamy uwagi na marketing producenta, a na rzeczywiste wartości odżywcze i przebadane składniki.

Jeśli szukasz karm weterynaryjnych o sprawdzonym składzie, wybierz produkty firmy VetEpert! Nie wiesz, która z nich będzie odpowiednia dla Twojego podopiecznego? Skonsultuj się z lekarzem lub napisz do nas — chętnie pomożemy w wyborze!

Tagi:
Podobne artykuły
Karma RAW PALEO

Karma RAW PALEO

Karmy Hill's

Karmy Hill's

Karmy Farmina

Karmy Farmina

Napisz komentarz