Karmy Animonda

Karmy Animonda

Zarówno psy, jak i koty to jedne z najchętniej wybieranych zwierząt domowych. Z łatwością przywiązują się do człowieka, stając się towarzyszami życia, przyjaciółmi, a nawet — członkami rodziny. Aby funkcjonowały prawidłowo — potrzebują nie tylko ogromu miłości i czasu, który im poświęcimy, ale też odpowiedniego żywienia. Warto więc wybierać karmy, które w pełni zaspokoją wszystkie potrzeby organizmu naszych pupili. Jednymi z takich produktów są karmy Animonda.

Animonda — marka, której zaufały miliony właścicieli czworonogów

Animonda to założona w 1991 roku niemiecka firma, która związana jest od początku istnienia z branżą żywieniową. Jej głównym celem jest dostarczanie jak najwyższej jakości karmy mokrej i suchej dla psów oraz kotów. Marka stawia na produkty najwyższej jakości — bez zbędnych ulepszaczy czy chemii. Wszystko po to, aby Twój pupil cieszył się doskonałym zdrowiem, witalnością i miał niespożyte chęci do zabawy.

Karma dla kota Animonda — najlepsze, co możesz podarować swojemu pupilowi

Koty chodzą własnymi ścieżkami, a do tego — są wyjątkowymi indywidualistami. Jeśli jednak chcesz zdobyć serce swojego milusińskiego — podaj mu wyjątkową karmę marki Animonda. Twój mruczek otrzyma w niej wysokobiałkowe składniki pozbawione modyfikowanych genetycznie dodatków i glutenu, za to wzbogacone witaminami oraz cenną tauryną. W naszej ofercie znajdziesz także karmy przeznaczone dla kotów ze specjalni potrzebami żywieniowymi: alergików, cukrzyków czy zmagających się z problemami nerkowymi.

Animonda — sucha karma dla kota. Smaczne i zdrowe pożywienie na każdy dzień

Sucha karma dla kota marki Animonda dostarczy mu niezbędnych składników mineralnych oraz zapewni odpowiednią porcję energii do codziennych zabaw i odkrywania świata. Starannie wyselekcjonowane, skomponowane według najnowszych wytycznych składniki pozwolą czworonogowi na prawidłowy rozwój — niezależnie od wieku czy rodzaju schorzenia, na które cierpi. Jeśli kochasz swojego kota karmy Animonda będą dla niego najlepszych wyborem.

Karma mokra dla kota Animonda — smaczne kąski z najlepszym mięsem

Wśród wielu karm marki Animonda przeznaczonych dla kota znajdziesz także wersje mokre ze świeżym mięsem. Wybierz jedną z wielu: z wołowiną, kurczakiem, indykiem, jeleniem albo rybą. Podaruj swojemu kotu smaczny, zdrowy i zbilansowany posiłek, który zadba o jego organizm. W karmach Animonda nie znajdziesz genetycznie modyfikowanych dodatków — jedynie odpowiednio skomponowane składniki w proporcjach zalecanych przez najlepszych weterynarzy.

Wyjątkowa karma dla psa Animonda

Szukasz karmy dla psa, takiej, w której skład będzie przejrzysty, a składniki jedynie najwyższej jakości? Postaw na markę Animonda. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór mokrych i suchych karm przeznaczonych dla czworonogów w każdym wieku oraz z równymi dolegliwościami. Starannie wyselekcjonowane, smaczne kąski staną się niezastąpioną podstawą diety Twojego przyjaciela i zapewnią mu wszystko, czego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Karma mokra dla psa Animonda to najlepszy wybór!

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem karm marki Animonda, masz pytania lub wątpliwości — serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z chęcią doradzimy Ci, którą z nich wybrać.

Tagi:
Podobne artykuły
Karmy VetExpert

Karmy VetExpert

Karma RAW PALEO

Karma RAW PALEO

Karmy Hill's

Karmy Hill's

Napisz komentarz